Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

БЕБ повідомило про підозру громадянці України в ухиленні від сплати податків у розмірі 23 млн грн

0 5

Слідством викрито особу, яка упродовж 2012-2016 років здійснювала валютні фінансові операції з коштами, отриманими в результаті незаконної діяльності. Ці кошти не були задекларовані як доходи в податкових органах України. Громадянка сприяла їх виведенню з України через іноземні та офшорні компанії, в результаті чого отримала доходів на понад 180 млн грн.

Такі дії передували легалізації (відмиванню) доходів, що спричинило несплату податків до державного бюджету в розмірі понад 23 млн грн.

Вказаній особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) та ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Довідково

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, співробітники Бюро економічної безпеки України здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях, щодо громадян України, які під час дії воєнного стану перемістили через митний кордон України валютні та інші цінності на загальну суму понад 335 млн грн, з яких вже 66 млн заарештовано. Розробляються механізми щодо їх повернення до державного бюджету України.

 

Бюро економічної безпеки України

 

Залиште коментар