Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Батьки загиблого студента Індила оскаржили вирок дільничному

0 12

Батьки загиблого студента Ігоря Індила оскаржили вирок міліціонеру Сергію Приходьку. Про це повідомив адвокат Заруцький. Він уточнив, що апеляція на рішення Деснянського райсуду Києва була подана у четвер.

Він спрогнозував, що ця апеляційна скарга може бути об’єднана з іншою апеляцією на рішення цього самого суду, який раніше амністував іншого підсудного, старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка, якого також звинувачують у причетності до смерті студента.

На думку адвоката, протягом 2-3 місяців апеляційна скарга повинна бути призначена до розгляду.

Як повідомлялося, Міжнародна правозахисна організація Amnesty International виступає за відновлення розслідування обставин смерті студента Ігоря Індила у Шевченківському районному управлінні Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

На початку жовтня в інтернеті було поширене відео з Шевченківського райуправління міліції, на якому видно, як Індила спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер.

Після цього Президент Віктор Янукович доручив генеральному прокурору Віктору Пшонці до 19 жовтня ретельно вивчити всі обставини смерті студента і доповісти про результати.

30 вересня Деснянський районний суд Києва відмовився направити на додаткове розслідування кримінальну справу за обвинуваченням Приходька у перевищенні службових повноважень та старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка у службовій халатності під час затримання Індила.

5 січня суддя Деснянського районного суду Олексій Панасюк засудив до п’яти років в’язниці зі звільненням від покарання під випробувальний термін на 2 роки дільничного інспектора Шевченківського райуправління міліції Києва Сергія Приходька за перевищення службових повноважень під час затримання студента, який згодом помер у камері попереднього ув’язнення цього райуправління.

Теги:

Індило Ігор

Залиште коментар