Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Батьки загиблого студента Індила оскаржили вирок дільничному

12

Батьки загиблого студента Ігоря Індила оскаржили вирок міліціонеру Сергію Приходьку. Про це повідомив адвокат Заруцький. Він уточнив, що апеляція на рішення Деснянського райсуду Києва була подана у четвер.

Він спрогнозував, що ця апеляційна скарга може бути об’єднана з іншою апеляцією на рішення цього самого суду, який раніше амністував іншого підсудного, старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка, якого також звинувачують у причетності до смерті студента.

На думку адвоката, протягом 2-3 місяців апеляційна скарга повинна бути призначена до розгляду.

Як повідомлялося, Міжнародна правозахисна організація Amnesty International виступає за відновлення розслідування обставин смерті студента Ігоря Індила у Шевченківському районному управлінні Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві.

На початку жовтня в інтернеті було поширене відео з Шевченківського райуправління міліції, на якому видно, як Індила спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер.

Після цього Президент Віктор Янукович доручив генеральному прокурору Віктору Пшонці до 19 жовтня ретельно вивчити всі обставини смерті студента і доповісти про результати.

30 вересня Деснянський районний суд Києва відмовився направити на додаткове розслідування кримінальну справу за обвинуваченням Приходька у перевищенні службових повноважень та старшого інспектора-чергового частини цього управління Сергія Коваленка у службовій халатності під час затримання Індила.

5 січня суддя Деснянського районного суду Олексій Панасюк засудив до п’яти років в’язниці зі звільненням від покарання під випробувальний термін на 2 роки дільничного інспектора Шевченківського райуправління міліції Києва Сергія Приходька за перевищення службових повноважень під час затримання студента, який згодом помер у камері попереднього ув’язнення цього райуправління.

Теги:

Індило Ігор

Джерело:

Кореспондент

Комментарии