Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Батьки учнів трьох макіївських шкіл програли апеляцію: школи закриють

0 14

У Макіївці Донецької області батьки учнів трьох загальноосвітніх україномовних шкіл №№ 3, 100 і 27 у касаційному суді оспорюватимуть закриття цих навчальних закладів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам представник батьків у суді Андрій Помазанов після того, як 29 серпня Донецький апеляційний адміністративний суд після 9 годин судового засідання виніс ухвалу, якою підтримав рішення суду першої інстанції, – Центрально-міського районного суду Макіївки про законність ліквідації Макіївською міськрадою цих шкіл.

«Ми будемо це рішення суду оспорювати в касаційному порядку, вирішуватимемо питання щодо забезпечення його розгляду в інших судах, оскільки це рішення є явно неправомірним, яке, дійсно, порушує права батьків і дітей, – сказав адвокат. – Тому далі здійснюватимемо процесуальні дії щодо захисту батьків. Іншого виходу в нас немає».

Рішення апеляційного суду А.Помазанов назвав незаконним і винесеним під тиском місцевої влади.

«Ще раз ми переконалися в тому, що здійснюється тиск на органи правосуддя з боку влади. Оскільки в матеріалах справи є два листи, які підписані особисто Макіївським міським головою Олександром Мальцевим, які були подані до апеляційного суду 19 серпня разом із матеріалами справи суду першої інстанції», – заявив представник батьків у суді.

Так, у цих листах, підписаних мером, було вказано, що «питання закриття шкіл не влаштовує лише трьох громадян (позивачами в суді виступають три матері учнів шкіл, що закриваються, члени батьківських комітетів шкіл №№ 3; 100 і 27 – Олена Саєтова, Олена Ануфрієва і Ганна Назіпова – УНІАН), які подали вказаний позов і є лише частиною територіальної громади Макіївки».

Тому мер О.Мальцев просить апеляційний суд «залишити апеляційну скаргу без задоволення, а ухвалу Центрально-міського районного суду м. Макіївки від 3.08.2011 р. залишити без зміни». Це прохання й було виконано вчора Донецьким апеляційним адміністративним судом, підкреслив А.Помазанов.

Теги:

право на освіту, закриття шкіл

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар