Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Банк «Надра» за два тижні можуть ліквідувати

0 17

Національний банк і Міністерство фінансів зажадали від клубу кредиторів банку «Надра» улагодити питання з реструктуризацією зовнішньої заборгованості банку до 1 серпня. Інакше регулятори розпочнуть ліквідацію банку, повідомляють «Экономические известия».

Як стало відомо виданню, 15 липня вранці в Нацбанк були запрошені члени клубу кредиторів банку «Надра», в який входять представники Commerzbank, Rabobank, Stanard Bank, NLB, OTP, Cargill, VTB, BNP, Paribas. Учасники зустрічі розповіли, що спілкуватися їм довелося з першим заступником глави НБУ Анатолієм Шаповаловим. Представники Мінфіну на неї не прийшли.

«В ході зустрічі представники Нацбанку повідомили нам, що реструктуризація зовнішніх зобов’язань банку «Надра» має бути схвалена до 1 серпня, інакше врятувати банк буде дуже складно. Таким чином, НБУ і Мінфін намагаються перекласти відповідальність за ситуацію з банком на іноземних кредиторів», – розповів один із присутніх на зустрічі банкірів.

Термін дії мораторію на задоволення вимог кредиторів банку «Надра» закінчується 10 серпня.

За словами керівника дирекції банківського регулювання і нагляду НБУ Василя Пасічника продовжити ці терміни не можна. Тому якщо до завершення терміну дії мораторію Мінфін не прийме рішення про рекапіталізацію банку, то останній може бути проданий, розформований, приєднаний до здорового банку або ліквідований.

Джерело:

proUA

Залиште коментар