Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Банк “Столиця” розмістив на офіційному сайті список проблемних позичальників

0 13
Банк “Столиця” розмістив на офіційному сайті список клієнтів – проблемних позичальників фінустанови, які не погодили графік погашення заборгованості.

Про це йдеться в повідомленні банку.

На цей крок банк пішов для стабілізації роботи та забезпечення виплат вкладникам банку.

Крім того, фінустанова посилається на указ президента № 813/2009 щодо заходів з відновлення стабільності в банківській системі, которим голова держави санкціонує подібні дії.

Нагадаємо, правління Національного банку своєю постановою від 17 липня 2009 року № 408 призначило у ВАТ “Банк Столиця” з 20 липня поточного року тимчасового адміністратора строком на один рік.

Як повідомлялося, слідом за банком “Надра”, “Укрпромбанк”оприлюднив на своєму сайті списки фізичних та юридичних осіб, які мають прострочену заборгованість за кредитами.

Списки боржників були оприлюднені банком, посилаючись на указ президента Віктора Ющенка, в якому він доручив НБУ оприлюднити перелік недобросовісних позичальників-фізичних та юридичних осіб банку “Надра” і “Укрпромбанку”.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар