Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Бізнес-омбудсманом України призначений литовець Альгірдас Шемета

0 110

Відповідне розпорядження від 22 грудня 2014 р. № 1251-р опубліковане на урядовому порталі

Раніше в Кабміні не виключали, що посаду бізнес-омбудсмана може обійняти іноземець.

Також Кабмін своїм рішенням створив Раду бізнес-омбудсмана, доручивши погоджувати положення про Раду і зобов’язав Міністерство економічного розвитку і торгівлі України до 20 березня 2015 року подати на розгляд Кабміну законопроект про створення установи бізнес-омбудсмана. Виконання доручення, як наголошувалося, продиктоване необхідністю зниження рівня корупції, боротьбою з нечесною конкуренцією, а також у зв’язку з реалізацією української антикорупційної стратегії, підписаної між Кабінетом міністрів, ЄБРР і провідними бізнес-об’єднаннями.

Альгірдас Шемета був міністром фінансів в уряді Литви з 1997 по 1999 рік і в 2008-2009 рр. Обіймаючи цю посаду, його було висунуто на посаду єврокомісара, спочатку з питань фінансового програмування і бюджету (2009-2010 рр.), а згодом – оподаткування, митних питань, статистики, аудиту і боротьби з шахрайством (2010- 2014 рр.).

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар