Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Більше 80% голів судів залишилися працювати на своїх посадах

0 21

Голова Вищого суду України Ярослав Романюк заявляє, що колективи судів всіх рівнів у 80% випадках таємним голосуванням переобрали тих своїх керівників, які раніше призначалися на посади голів судів.

Романюк нагадав, що нещодавно було змінено законодавство і згідно з цими змінами не лише голова Верховного суду, а й голови судів всіх рівнів обираються колективами цих судів. За результатами таємних голосувань, що вже пройшли у більшості судів, керівниками було обрано тих людей, які і до того займали ці посади.

“Зараз активно тривають такі вибори, наскільки мені відомо вони майже завершились і відсотків на 80 колективи переобрали тих же голів судів, які раніше були призначені Вищою радою юстиції. В решті судів проведена заміна керівництва, а в деяких голосування ще не відбулося”, – сказав Романюк.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар