Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Більшість респондентів за якість роботи ВАСУ поставили оцінку «добре»

0 20

Вищий адміністративний суд України підбив підсумки анонімного опитування громадян – відвідувачів суду щодо організації його діяльності. Анкетування проводилося протягом шести місяців.

Завдяки опитуванню стало можливим дізнатися думку громадян стосовно того, наскільки діяльність суду як організації відповідає ключовим цінностям і меті демократичного суспільства.

Результатом оцінювання стане вдосконалення організації роботи суду задля досягнення належного рівня відповідності суспільним очікуванням щодо продуктивності та ефективності судових процедур, якості судових послуг та задоволеності роботою суду громадян – учасників судових проваджень.

В анкетуванні взяли участь 44 респонденти, вік котрих:

□ 18-25 – 3 (7%)

□ 26-39 – 27 (61%)

□ 40-59 – 13 (30%)

□ 60 років і старші – 1 (2%)

 

Серед опитаних були особи, які представляли:

□ особисто себе (позивач, відповідач, третя особа) – 6 (14%);

□ іншу особу (адвокати, юристи-консультанти) –31 (70%);

□ державний орган – 2 (5%);

□ журналіст – 1 (2%);

□ представник (позивача або відповідача) – 2 (5%);

□ вільний слухач – 2 (5%).

 

Якість роботи суду 46% опитаних оцінили на «добре», 11% – на «відмінно».

 

Умови перебування в суді з точки зору зручності і комфортності та з урахуванням таких аспектів, як достатність і зручність місць для очікування ознайомлення з матеріалами справи та підготовки до судового засідання тощо, 46% оцінили на «добре», 43% – на «відмінно».

 

Повноту, якість і доступність інформації для відвідувачів суду з урахуванням  наявності інформаційних стендів, зразків документів і порядку сплати судового збору, зрозумілості інформації щодо місця та часу проведення судових засідань, наявності інформації в Інтернеті тощо 32% респондентів оцінили на «задовільно», 32% – на «добре»; 27% – на «відмінно».

За своєчасність судового розгляду справ з урахуванням дотримання строків і процедури розгляду справ; вчасності отримання повідомлень про розгляд справ; обґрунтованості затримки або перенесення судових засідань 39% опитаних поставили оцінку «задовільно», 20% – «добре»; 5% – «відмінно».

Виконання працівниками апарату суду своїх обов’язків оцінили «задовільно» – 16%; «добре» – 46%; «відмінно» – 30%.

На запитання щодо коректного і ввічливого ставлення з боку працівників апарату суду до відвідувачів відповіли «так» – 50% і «скоріше так» – 43%.

 

Роботу канцелярії 9% оцінили на «задовільно», 50%  – на «добре», 25% – на «відмінно».

На запитання щодо зручності користування офіційним веб-сайтом ВАСУ відповіли «скоріше так» 34% опитаних, «так» – 43%.

Задоволені обсягом інформації на офіційному веб-сайті суду 75% респондентів, вважають цей обсяг недостатнім – 23 %.

 

Вищий адміністративний суд України вдячний учасникам анкетування, зауваження і пропозиції яких сприяють покращенню організації роботи суду.

 

Джерело:

Вищий адміністративний суд

Залиште коментар