Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Азаров передав до парламенту проект бюджетного кодексу

0 14

Проект нового Бюджетного кодексу вже переданий до Верховної Ради. Про це заявив, відкриваючи чергове засідання уряду, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».
Голова уряду відзначив, що новий Бюджетний кодекс передбачає багато новацій, зокрема, посилення фінансової самостійності місцевих бюджетів.
“Вперше не на словах а на ділі  міста і села України одержать додатковий ресурс, який наступного року складе близько 12 млрд. грн”, – підкреслив Прем’єр. Крім того, за його словами, на місцевий рівень передаються вісім загальнодержавних податків і зборів, і територіальні громади одержать п’яту частину надходжень від податку на прибуток підприємств. Зазначені кошти пропорційно розподілятимуться між обласними, районними, селищними і сільськими бюджетами. Так зокрема, 40% з них будуть закріплюватись за обласними бюджетами, 60% зможуть використовувати райони, з яких третина буде направлена сільським, селищним і міським радам.

Джерело:

proUA

Залиште коментар