Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Азаров передав до парламенту проект бюджетного кодексу

14

Проект нового Бюджетного кодексу вже переданий до Верховної Ради. Про це заявив, відкриваючи чергове засідання уряду, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».
Голова уряду відзначив, що новий Бюджетний кодекс передбачає багато новацій, зокрема, посилення фінансової самостійності місцевих бюджетів.
“Вперше не на словах а на ділі  міста і села України одержать додатковий ресурс, який наступного року складе близько 12 млрд. грн”, – підкреслив Прем’єр. Крім того, за його словами, на місцевий рівень передаються вісім загальнодержавних податків і зборів, і територіальні громади одержать п’яту частину надходжень від податку на прибуток підприємств. Зазначені кошти пропорційно розподілятимуться між обласними, районними, селищними і сільськими бюджетами. Так зокрема, 40% з них будуть закріплюватись за обласними бюджетами, 60% зможуть використовувати райони, з яких третина буде направлена сільським, селищним і міським радам.

Джерело:

proUA

Комментарии