Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Автори підручників з права відзначені премією ім.Ярослава Мудрого

0 17

В Харкові, в Національній юридичній академії відбулось щорічне засідання Комітету з присудження премії Ярослава Мудрого.

На підставі таємного голосування лауреатом Премії імені Ярослава Мудрого у 2011 році у номінації «За підготовку і видання підручників для студентів юридичних спеціальностей вищих закладів освіти» визначена Олена Орлюк — доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри фінансового права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент НАПрН України за підручник «Фінансове право. Академічний курс» (видавництво «Юрінком Інтер»).

За підручник «Аграрне право України» премією нагороджено також колектив авторів (Олена Гафурова, кандидат юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З.Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України; Володимир Єрмоленко, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України;  Володимир Курило, доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту земельних ресурсів та правознавства, завідувач кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування України, академік Академії наук вищої освіти України; Лілія Панькова, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України; Олексій Піддубний, кандидат юридичних наук, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З.Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України). підручник виданий в ТОВ “Юрінком Інтер”

Премія імені Ярослава Мудрого заснована 2001 року Академією правових наук України та Національною юридичною академією імені Ярослава Мудрого і присуджується фахівцям у галузі права, зокрема науковцям, викладачам, державним діячам.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар