Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Авторське право: обіцяно покращити захист

0 14

Кабінет Міністрів України має намір до кінця 2013 року вжити низку заходів з удосконалення системи обліку прав на об’єкти інтелектуальної власності в процесі їх створення, комерціалізації та регулювання обороту нематеріальних активів, а також запобігання порушенню прав інтелектуальної власності. Про це йдеться у Плані заходів з реалізації Концепції реформування державної політики в інноваційній сфері на період до 2014 року, закріпленому розпорядженням КМУ №234 і опублікованому в газеті «Урядовий кур’єр» (номер за 15 травня ц.р.).

План заходів включає також розробку законопроекту про спеціальний режим ведення інноваційної діяльності технологічних парків в частині спрощення процедури реєстрації проектів, визначення особливостей державно-приватного партнерства в інноваційній сфері, а також розробку концепції держпрограми розвитку інноваційної діяльності за галузями економіки і регіонами України. Крім того, передбачається розробити законопроект щодо стимулювання комерційного використання підприємцями об’єктів права інтелектуальної власності, аж до ведення бухгалтерського обліку обороту таких об’єктів.

До 2014 року, згідно з Планом заходів, необхідно підготувати і впровадити механізм підвищення кваліфікації керівників і працівників установ і організацій, а також органів влади, задіяний в реалізації державної політики у сфері надання та захисту прав інтелектуальної власності.

Відповідальними за виконання заявлених заходів визнані Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Академія наук України, Міністерство фінансів, місцеві органи влади.

Теги:

інтелектуальна власність, авторське право

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар