Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Аваков анонсував атестацію міліції

0 30

Глава міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував атестацію міліції.

Про це він написав у своєму Facebook. “Починаємо атестацію “старої” міліції. Щось мені підказує, що 80% складу заповнять новачки — випускники вузів і офіцери, які прийшли на службу з бойових спецпідрозділів МВС”, — написав Аваков.

Глава МВС зазначив, кому довіряє в міліції і про нове призначення в Краматорській міліції: “Ті, кому я довіряю в міліції Донецької та Луганської області — це ті, хто реально проявив себе у важкій ситуації. Віталій Колупай, в момент захоплення краматорський міліції, виніс і заховав 7 мішків зброї. Незважаючи на тортури підручних Гіркіна в підвалі будівлі СБУ Слов’янська не видав розташування зброї. Вийшов з полону терористів зі зламаними пальцями, ледь живий.. “, — пише Аваков.

“Вчора призначив його начальником Краматорського міського УВС. Надав Краматорській міліції додаткові сили з Сум та Волині. Загін вийшов міцний”, – додав він.

Залиште коментар