Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Асоціація власників зброї звернулася до міністра МВС

15

Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін від імені асоціації звернувся до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з вимогою скасувати наказ, що дозволяє “Беркуту” застосовувати вогнепальну зброю.

У складний для України час необхідно дотримуватися вимог чинного законодавства і утримувати баланс у суспільстві, заявляє в листі Г.Учайкін.

“Ми (Асоціація власників зброї – Ред. ) вважаємо, що навіть припущення про можливість використання вогнепальної зброї проти громадян України – абсолютно неприйнятне, тому що може порушити хитку рівновагу “, – повідомляється в документі.

У зверненні, зокрема говориться: «… Особливе занепокоєння викликає Наказ № 19 / 24796 за Вашим підписом, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 січня цього року, який дозволяє правоохоронцям спецпідрозділу”Беркут”під час виконання наказів використовувати не тільки фізичну силу і спеціальні засоби, а й вогнепальну зброю. Звертаємося до Вас як до керівника профільного відомства з вимогою виключити застосування вогнепальної зброї проти громадян України».

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади в Україні є народ і кожен співробітник МВС, вступаючи до лав правоохоронців, приносив присягу саме Народу України і зобов’язується його захищати.

Як йдеться у зверненні, численне співтовариство українських власників зброї зайняла притаманну їй стриману і помірковану позицію, розуміючи, що у складний для України час необхідно дотримуватися вимог чинного законодавства і утримувати баланс у суспільстві.

Джерело:

Цензор нет

Комментарии