Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Асоціація власників зброї звернулася до міністра МВС

0 59

Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін від імені асоціації звернувся до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з вимогою скасувати наказ, що дозволяє “Беркуту” застосовувати вогнепальну зброю.

У складний для України час необхідно дотримуватися вимог чинного законодавства і утримувати баланс у суспільстві, заявляє в листі Г.Учайкін.

“Ми (Асоціація власників зброї – Ред. ) вважаємо, що навіть припущення про можливість використання вогнепальної зброї проти громадян України – абсолютно неприйнятне, тому що може порушити хитку рівновагу “, – повідомляється в документі.

У зверненні, зокрема говориться: «… Особливе занепокоєння викликає Наказ № 19 / 24796 за Вашим підписом, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 січня цього року, який дозволяє правоохоронцям спецпідрозділу”Беркут”під час виконання наказів використовувати не тільки фізичну силу і спеціальні засоби, а й вогнепальну зброю. Звертаємося до Вас як до керівника профільного відомства з вимогою виключити застосування вогнепальної зброї проти громадян України».

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади в Україні є народ і кожен співробітник МВС, вступаючи до лав правоохоронців, приносив присягу саме Народу України і зобов’язується його захищати.

Як йдеться у зверненні, численне співтовариство українських власників зброї зайняла притаманну їй стриману і помірковану позицію, розуміючи, що у складний для України час необхідно дотримуватися вимог чинного законодавства і утримувати баланс у суспільстві.

Джерело:

Цензор нет

Залиште коментар