Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Асоціація платників податків України ініціює громадські обговорення податкової реформи

0 19

Асоціація платників податків України закликає своїх членів, представників бізнесу та громадських організацій, експертів та фахівців узяти участь в обговоренні Проекту Закону №3357 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації.

Пропонуємо детально ознайомитися з концепцією реформи та надіслати свої зауваження та пропозиції не пізніше 12 листопада 2015 р. на адресу abilotserkivska@appu.org.ua.

АППУ планує проведення круглого столу з питання змін до Податкового кодексу із залученням авторів законопроекту, експертів, представників бізнесу і громадських організацій. Попередні заявки на участь приймаються за адресою appu.org.ua@ukr.net. Час буде повідомлено додатково на сайті АППУ та адресно тим, хто надішле заявку.

Своє загальне ставлення до податкової реформи ви можете вже зараз висловити в нашому опитуванні.

Концепція податкової реформи

Залиште коментар