Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Арсеній Яценюк призначений прем’єр Міністром України

0 19

Арсеній Яценюк народився 22 травня 1974 року у Чернівцях.

З 1998 року Яценюк працював в головному офісі банку Аваль консультантом кредитного департаменту, радником головою правління, і нарешті заступником голови. Далі він перейшов на державну службу.

У 2001 році був призначений в.о. міністра економіки Криму, а потім і міністром. У 2005 році Яценюк був призначений першим заступником голови Нацбанку, звідки його відправили в Одесу заступником одеського губернатора.

З вересня 2005 по серпень 2006 року був міністром економіки, а у вересні 2006 року був призначений заступником голови секретаріат президента-представником президента при уряді Януковича.

Наступною державною посадою у Яценюк стало призначення міністром закордонних справ у березні 2007 року.

Арсеній Яценюк був призначений спікером Верховної ради у 2007 році при коаліції БЮТ і НУНС. За часів його спікерства Яценюк запам’ятався винайденням системи Рада з сенсорною кнопкою, щоб запобігти кнопкодавству. Щоправда цю систему досі так і не вдалося вести у дію.

Також під час спікерства у ВР, Партія регіонів разом з комуністами блокувала трибуну не менше трьох тижнів, бо вимагали проведення референдуму щодо плану дій щодо Членства в НАТО.

У листопаді 2008 року Яценюк був відкликаний з посади. Вирішальними стали голоси групи Єдиний Центр у НУНС Віктора Балоги та блоку Литвина.

У 2009 році Яценюк як лідер партії Фронт змін активно почав президентську кампанію. Йому прогнозували третє місце, однак оскільки ближче до виборів його активність знизилась, він посів четверте місце. Тоді він запам’ятався критичними заявами на адресу Тимошенко, які йому іноді досі закидають.

До виборів 2012 року Фронт змін об’єднався з Батьківщиною, у червні 2012 року він був обраний головою ради “Об’єднаної опозиції”. Після виборів Яценюк очолив фракцію Батьківщини.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар