Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Арбітражних керуючих поменшало

0 22

Протягом 2012 року Міністерство юстиції позбавило ліцензії на право провадження діяльності кожного восьмого арбітражного керуючого в країні.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, з понад 2,3 тис. осіб, які у 2012 році здійснювали в Україні діяльність арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), Мін‘юст за наслідками перевірок позбавив ліцензій 144 особи. Ще 152 ліцензії було анульовано у зв‘язку із встановленням фактів припинення підприємницької діяльності ліцензіата.

Говорячи про підсумки діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) у 2012 році, Міністр зазначив, що торік ними було припинено 5628 справ про банкрутство.

Міністр юстиції також повідомив, що станом на січень 2013 року в провадженні в господарських судах перебували понад 9,5 тис. справ про банкрутство суб‘єктів підприємницької діяльності, у тому числі 476 державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує двадцять п’ять відсотків.

Теги:

банкрутство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар