Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційна скарга на суд присяжних

0 30

Органи прокуратури Сумської області подали апеляційну скаргу на виправдувальний вироку суду присяжних, винесений мешканцю Сумщини, якого обвинувачували у розбої та вбивстві з корисливих мотивів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Сумської області.

«31 жовтня було подано апеляцію на рішення Зарічного райсуду. Прокуратура вважає, що у цій справі зібрано достатньо доказів для винесення справедливого вироку», — повідомили у прес-службі.

Апеляційний суд Сумської області ще не призначив дату судового засідання.

Нагадаємо, 25 жовтня Зарічний райсуд за участі суду присяжних виніс виправдальний вирок мешканцю Сумської області, якого обвинувачували у розбої та вбивстві з корисливих мотивів. Суд у складі двох професійних суддів і трьох присяжних визнав, що участь підсудного у вчиненні інкримінованих злочинів не доведена.

Бондаренко звинувачувався у тому, що в жовтні минулого року проник до сільського будинку, де проживали дві бабусі 94 і 84 років, і жорстоко побив їх, вимагаючи грошей, внаслідок чого одна з потерпілих померла одразу, інша — в машині швидкої допомоги.

Зазначимо, що перший в Україні суд присяжних відбувся у Львові.

Нагадаємо, згідно статті 383 нового Кримінального процесуального кодексу України суд присяжних в Україні утворюється при місцевому загальному суді першої інстанції. Присяжні приймають рішення шляхом голосування. Рішення ухвалюються простою більшістю голосів, при цьому головуючий присяжний голосує останнім.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар