Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляцію “судді-колядника” суд розгляне 17 лютого

0 17

Апеляційний суд Києва 17 лютого почне розгляд апеляційної скарги захисту колишнього судді й голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича на вирок Оболонського райсуду Києва, що засудив екс-суддю до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. гривень.

Про це повідомив адвокат Зварича Станіслав Цветинський.

Нагадаємо, у жовтні 2010 року захист екс-судді Зварича оскаржив засудження підзахисного до 10 років в’язниці за хабарництво. Суд засудив Зварича до 10 років позбавлення волі за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. гривень.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за обвинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року.

У ході обшуків у кабінетах і квартирах судді і його 6 колег правоохоронці виявили й вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Суддя заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти незаможним, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, зі слів Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював.

Зі слів Зварича, частина грошей потрапила до нього в кабінет як результат традиційного народного обряду  колядування.

 

Залиште коментар