Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд Запорізької області залишив школу громаді

0 15

Апеляційний суд Запорізької області залишив без змін рішення Приморського райсуду, яке визнає недійсним угоду купівлі-продажу недобудованої школи в селі Лозуватка Приморського району. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, що на початку цього рокусуд задовольнив позов прокурора Приморського району і повернув недобудовану школу сільській громаді. Сучасне двоповерхове приміщення в селі звели ще у 2010 році, відвідувати навчальний заклад мали б діти не лише з Лозуватки, а й інших сіл району. Однак сільрада вирішила, що така велика школа тут не потрібна, і виставила недобудований об’єкт для приватизації під розбір.

Прокурорська перевірка встановила численні процедурні порушення, з якими пройшла приватизація горезвісної будівлі. До того ж, школу виставили на аукціон, оцінивши її вартість всього лише у 214 тисяч гривень. А під час перевірки була зроблена експертна оцінка, згідно з якою фахівці оцінили будівлю у понад 4 мільйони гривень.

Після розгляду справи в суді першої інстанції покупець школи подав апеляційну скаргу. Однак Апеляційний суд залишив її без задоволення.

Теги:

суд, освіта

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар