Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд залишив в силі вирок Павліченкам

0 60

Апеляційний суд Києва залишив без задоволення апеляційну скаргу Дмитра та Сергія Павліченків на  вирок Голосіївського райсуду столиці, яким їх було визнано винними у вбивстві судді Зубкова. Про це повідомила державний обвинувач у справі Наталія Сьома.

«Вина Дмитра та Сергія Павліченків у вбивстві суді Сергія Зубкова повністю доведена на стадії досудового слідства та в ході судового слідства судами першої та апеляційної інстанції», – цитує прокурора прес-служба наглядового відомства.

За словами Н. Сьоми, доводи, наведені в апеляціях захисту та засуджених є припущеннями та були спростовані наявними в матеріалах кримінальної справи доказами, зокрема, висновками проведених дактилоскопічних, судово-медичних, судово-молекулярних генетичних експертиз.

Нагадаємо, вироком Голосіївського райсуду столиці від 02.10.2012 Дмитра Павліченка засуджено до довічного ув’язнення, Сергія Павліченка – до 13 років позбавлення волі.

Теги:

Павліченко, Зубков Сергій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар