Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд залишив без змін постанову про незаконне порушення ГПУ справи проти Ю.Луценка

0 22

Апеляційний суд Києва залишив без змін постанову Подільського райсуду Києва від 3 червня 2008 р., якою визнано незаконним порушення Генпрокуратурою кримінальної справи стосовно міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба “Народної самооборони”. Таким чином, на сьогоднішній день усі постанови, якими було порушено кримінальні справи стосовно Ю.Луценка, скасовані.

За словами адвоката Ю.Луценка Юрія Мартиненка, дане рішення Апеляційного суду є підтвердженням того, що звинувачення, висунуті ГПУ проти Ю.Луценка, – “політичні, надумані та абсолютно необґрунтовані”. “Про це я неодноразово заявляв, коментуючи рішення щодо порушення кримінальних справ, адже вони (постанови про порушення кримінальних справ) не мали абсолютно ніякого юридичного підґрунтя з самого початку”, – нагадав Ю.Мартиненко.

Адвокат також не виключає, що ГПУ звернеться до касаційної інстанції, а саме – до Верховного суду України, і намагатиметься скасувати законні рішення, прийняті уже двома судами.

Залиште коментар