Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд залишив без змін постанову про незаконне порушення ГПУ справи проти Ю.Луценка

22

Апеляційний суд Києва залишив без змін постанову Подільського райсуду Києва від 3 червня 2008 р., якою визнано незаконним порушення Генпрокуратурою кримінальної справи стосовно міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба “Народної самооборони”. Таким чином, на сьогоднішній день усі постанови, якими було порушено кримінальні справи стосовно Ю.Луценка, скасовані.

За словами адвоката Ю.Луценка Юрія Мартиненка, дане рішення Апеляційного суду є підтвердженням того, що звинувачення, висунуті ГПУ проти Ю.Луценка, – “політичні, надумані та абсолютно необґрунтовані”. “Про це я неодноразово заявляв, коментуючи рішення щодо порушення кримінальних справ, адже вони (постанови про порушення кримінальних справ) не мали абсолютно ніякого юридичного підґрунтя з самого початку”, – нагадав Ю.Мартиненко.

Адвокат також не виключає, що ГПУ звернеться до касаційної інстанції, а саме – до Верховного суду України, і намагатиметься скасувати законні рішення, прийняті уже двома судами.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии