Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд відновив справу прокуратури Києва щодо двох міліціонерів.

0 19

Апеляційним судом міста Києва задоволено апеляцію прокуратури столиці на незаконну постанову Печерського районного суду міста Києва, якою скасовано постанову прокуратури про порушення кримінальної справи щодо двох старших оперуповноважених відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю одного з районних управлінь міліції столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Прокуратурою міста Києва в ході дослідчої перевірки встановлено, що вказані співробітники міліції під час затримання вантажного автомобіля, який перевозив 28 тис. пляшок горілки на загальну суму 168 тис. грн, внесли до протоколу вилучення товару неправдиві відомості про понятих осіб, котрі не брали участі в огляді та вилученні горілки.

Постановою одного з районних судів столиці було ухвалено рішення про конфіскацію вилученої горілки. Проте, один зі співробітників міліції на виконання рішення суду до органу виконавчої служби передав лише 280 пляшок горілки, а решту – залишив собі.

Прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу щодо вказаних старших оперуповноважених за підроблення офіційного документа (ст. 366 ч. 1 КК України), а стосовно одного із них – за зловживання владою та службовим становищем (ст. 364 ч. 3 КК України). Проте за скаргою співробітників міліції Печерський районний суд скасував постанову прокуратури про порушення щодо них справи.

У свою чергу, Апеляційний суд столиці задовольнив апеляцію прокуратури на незаконну постанову районного суду. Таким чином, постанову про порушення відносно вказаних працівників міліції кримінальної справи залишено в силі, а їхні скарги – без задоволення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар