Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд продовжив арешт Анатолія Гриценка ще на два місяці

0 17

Апеляційний суд Криму розглянув питання про подальше перебування в СІЗО екс-спікера Верховної Ради АРК Анатолія Гриценка. Згідно з винесеним суддею вироком А. Гриценко перебуватиме під арештом ще два місяці – до 21 липня 2011 року.

На продовженні терміну перебування екс-спікера в СІЗО наполягає слідство. Попереднє рішення про продовження даного запобіжного заходу приймалося 23 березня Центральним районним судом Сімферополя – Анатолію Гриценку було продовжено перебування під вартою до 21 травня.

Нагадаймо, А. Гриценка, підозрюваного в скоєнні ряду посадових злочинів, було затримано 24 січня 2011 року за обвинуваченням в перевищенні повноважень в ході вилучення земель військового радгоспу “Азовський” у Ленінському районі.

28 січня щодо А. Гриценка було порушено другу кримінальну справу про перевищення службових повноважень під час розпорядження майном санаторію “Росія”. Справа незабаром була закрита в зв’язку з тим, що Генпрокуратура України скасувала постанову прокуратури АРК.

14 лютого прокуратура Криму порушило ще одну кримінальну справу щодо А. Гриценка за фактом перевищення повноважень під час розпорядження майном державного підприємства “Ленінське лісове господарство”.

Крім того, А. Гриценко підозрюється в зловживанні службовим становищем при нарахуванні співробітникам Ленінської райдержадміністрації матеріальної допомоги, що завдало збиток державі в розмірі 70 тис. гривень.

Теги:

Гриценко Анатолій, зловживання

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар