Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд Полтавської обл. підтвердив законність порушення кримінальної справи проти Г.Кернеса.

0 7

Апеляційний суд Полтавської області сьогодні підтвердив законність порушення кримінальної справи відносно секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса за фактом хуліганських дій, у результаті яких були заподіяні тілесні ушкодження депутатові міськради Р. та його помічниці С. Суд залишив без змін постанову Червонозаводського районного суду м. Харкова від 2 липня 2008 р., якою було відмовлено в скарзі Г.Кернесу на постанову про порушення відносно нього карної справи, повідомляє прес-служба ГУМВС в Харківській обл.

Нагадаємо, 24 червня 2008 р. прокурор Харківської області В.Синчук виніс постанову про порушення проти секретаря Харківської міськради карної справи за фактом хуліганства за частиною 1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Вищевказана постанова була оскаржена Г.Кернесом у Червонозаводському районному суді м. Харкова. В результаті слухання суд першої інстанції, а нині – й апеляційний суд цю скаргу не задовольнили.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар