Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд підтвердив законність порушення справи проти Мельниченка

0 21

Апеляційний суд Києва залишив чинним рішення Печерського суду Києва, що відмовився задовольнити скаргу захисту колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка на законність постанов Генеральної прокуратури від 2001 року про порушення кримінальної справи проти його підзахисного.

“Суд відмовив нам у задоволенні апеляції”, – сказав Сичов. Він також повідомив, що 15 лютого суд оголосив лише резолютивну частину.

Нагадаємо, 26 грудня минулого року Печерський райсуд визнав законним порушення Генпрокуратурою в 2001 справи проти Мельниченка. Захист екс-співробітника президентської охорони оскаржив це рішення суду.

У грудні Ізраїль не відпустив Мельниченка на суд у справі екс-президента Леоніда Кучми, а в січні генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що ізраїльська сторона призупинила дії з екстрадиції Мельниченка в Україну.

Теги:

Мельниченко Микола

Залиште коментар