Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд підтвердив, що книгарня «Сяйво» – комунальна власність

0 22

Сьогодні Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Києва, яким приміщення книгарні «Сяйво» було повернуто до комунальної власності.

Після підтвердження апеляційною інстанцією рішення Господарського суду Києва набуло законної сили. Це є підставою для реєстрації приміщення як об’єкта власності територіальної громади, підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, приміщення книгарні, площею 363,8 кв. м., що знаходиться за адресою вул. Червоноармійська, 6, було продано у вересні 2009 року. У подальшому приміщення спочатку було здано в оренду, а потім перепродано.

Судами визнані недійсними: результати аукціону з продажу приміщення книгарні «Сяйво», договір купівлі-продажу приміщення книгарні «Сяйво», що був укладений між Шевченківською районною радою та ТОВ «Абріль-студіо» у 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи.

Теги:

Київський апеляційний господарський суд, книгарня “Сяйво”

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар