Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд переніс розгляд справи Павличенків

0 15

Апеляційний суд м.Києва відклав на 1 серпня продовження розгляду апеляції на вирок батькові й синові Дмитрові й Сергію Павличенкам, засудженим за вбивство судді Шевченківського суду Києва Сергія Зубкова. Про це повідомляє Радіо “Свобода”.

“Перерва в засіданні оголошена у зв’язку з необхідністю підготовки адвокатів сім’ї Павличенків до дебатів”, – зазначається в повідомленні.

Тим часом біля будівлі суду зібралося близько сотні мітингувальників, які вимагали від суду звільнити засуджених.

Нагадаємо, в жовтні 2012 року Голосіївський райсуд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а Сергія Павличенка – до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова.

Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під’їзді свого будинку в Києві.

Після вироку Україною прокотилася акція “Свободу Павличенкам”. Організатори маршів і мітингів на підтримку батька і сина, які є ультрас ФК “Динамо” (Київ), упевнені, що слідство було необ’єктивним, а більшість доказів сфальсифікована. До протесту українських фанатів приєдналися ультрас Росії, Білорусі, Литви, Чехії, Польщі та інших держав.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар