Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд Києва зобов’язав Шевченківський райсуд ухвалити рішення у справі Качурової

0 23

Апеляційний суд Києва задовольнив апеляцію столичної прокуратури на рішення Шевченківського районного суду у кримінальній справі, порушеній відносно колишнього начальника головного управління охорони здоров’я КМДА Людмили Качурової. 11 квітня Шевченківський райсуд визнав зібрані слідством факти недостатніми для ухвалення рішення у даній справі і відправив його на додаткове розслідування. Разом з тим вчора Апеляційний суд Києва зобов’язав Шевченківський райсуд ухвалити рішення на підставі наявних слідчих даних. Качурова відмовилася коментувати хід процесу, пише видання “Комерсант-Україна”.

Нагадаємо, кримінальна справа відносно Качурової стала однією з 15, порушених в 2010 році відносно 10 посадових осіб КМДА і Київради. Їй було пред’явлено звинувачення за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу (службова фальсифікація) і ч. 2 ст. 266 КК (нецільове використання бюджетних коштів), що передбачає позбавлення волі на строк до шести років. Качуровій інкримінується нецільове використання 4,5 млн грн з бюджету Києва. Всього, за даними столичної прокуратури, підслідні чиновники завдали місту збитку у розмірі 101 млн грн.

Теги:

службова фальсифікація, КМДА

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар