Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні у справі Тимошенко до 21 грудня

0 17

Апеляційний суд Києва оголосив перерву в судовому засіданні, де розглядається апеляція екс-прем’єр-міністра України, лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко на рішення виїзного засідання Шевченківського райсуду про повторний арешт колишнього прем’єра, до 10:00 21 грудня. Таке рішення оголосила головуюча у справі суддя Ольга Єфименко.

Раніше в ході судового засідання суддя поставила на обговорення питання про можливість розгляду апеляції за відсутності Тимошенко. Прокурори, які підтримують держзвинувачення, висловили думку, що розгляд апеляції за відсутності Тимошенко, можливий.

У свою чергу, захисник екс-прем’єра Сергій Власенко зачитав заяву від Юлії Тимошенко, в якій йдеться, що колишній прем’єр-міністр просить розглядати її апеляцію в її відсутність, оскільки, на її думку, кінцеве рішення по її апеляції буде незаконним.

Теги:

Справа Юлії Тимошенко

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар