Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Апеляційний суд АРК визнав занадто м’яким вирок для п’яти міліціонерів-“перевертнів”

0 23

Апеляційний суд Криму, розглянувши апеляцію прокуратури АРК, скасував судовий вирок у відношення п’яти співробітників міліції за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

За даними прокуратури Криму, суд визнав, що вирок, винесений міліціонерам судом першої інстанції, занадто м’який і не відповідає тяжкості скоєного злочину.

Зокрема, не враховано, що підсудними скоєно по кілька злочинів у сфері службової діяльності, у числі яких незаконне засудження потерпілого, порушення кримінальної справи і притягнення до кримінальної відповідальності шістьох людей. У наглядовому відомстві АРК повідомили, що кримінальна справа проти міліціонерів направлено на новий розгляд до того ж суду.

В червні цього року Залізничний суд Сімферополя засудив п’ятьох працівників міліції за хабарництво, збут наркотичних засобів, приховування збуту наркотичних засобів і приховування незаконного посіву та вирощування конопель. “Перевертні” також були викриті в незаконних затриманнях людей і застосуванні насильства.

При цьому зловмисникам було оголошено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 5-ти років з позбавленням звань і можливості займати посади в МВС протягом трьох років. У трьох з п’яти підсудних було конфісковано майно.

Теги:

злочинність

Джерело:

УНН

Залиште коментар