Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Антитерористичний центр посилили програмою

0 19

Тернопільська обласна рада прийняла програму антитерористичних заходів на 2011-2013 роки. Як передає кореспондент УНІАН, документом передбачено підвищення захисту населення від проявів тероризму, виявлення та усунення умов, які можуть призвести до скоєння терактів на території області.

Розробником програми виступило обласне Управління Служби безпеки України. Необхідність впровадження такої програми СБУ мотивувало, серед іншого, тим, що Тернопіль увійшов у коло міст, які прийматимуть команди під час Євро-2012.

Загальний кошторис програми становить 600 тис. грн., зокрема на 2011 рік в бюджеті закладено 200 тис. грн. Кошти буде використано на придбання автомобілів та оргтехніки для антитерористичного центру при обласному Управлінні СБУ, а також обслуговування придбаних автомобілів.

Теги:

антитерористичні заходи

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар