Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Антикризовий» закон набрав чинності

0 15

Закон «Про першочергові заходи із запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів» набрав чинності.

Текст закону опублікований в офіційних виданнях – газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр».

Згідно завершальним положенням закону, він набирає чинності з дня опублікування окрім 4 і 5 пунктів 2 розділу закону, які вступають в силу з 1 січня 2009 року.

Відповідні пункти встановлюють спеціальний режим оподаткування у сфері сільського і лісового господарства.

Закон діє до ухвалення Радою у зв’язку із стабілізацією фінансово-економічної ситуації рішення про припинення дії розділу 1 цього закону і про редакцію відповідних положень законів, зміни до яких передбачені розділом 2 ці закони, але не пізніше, ніж до 1 січня 2011 року.

Як повідомлялося фракція Блоку Литвина у Верховній Раді заявляє про невідповідність прийнятого парламентом закону про першочергові антикризові заходи закону, підписаному Президентом Віктором Ющенком.

Прес-секретар голови Верховної Ради Арсенія Яценюка Андрій Жигулін заперечує які-небудь фальсифікації остаточної редакції закону про антикризові заходи, прийнятого парламентом 31 жовтня.

31 жовтня Верховна Рада 243 голосами прийняла цей закон.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар