Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Антикорупційний семінар для суддів

0 11

29-30 серпня 2011 року у конференц-залі готелю «Рейкар» міста Дніпропетровськ проведено семінар з періодичного навчання суддів для підвищення рівня кваліфікації за програмою для суддів місцевих загальних та апеляційних судів Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей на тему: «Антикорупційне законодавство та практика його застосування: досвід країн ЄС та України».

Семінар проведено в рамках співпраці Національної школи суддів України та спільної програми, яка фінансується Європейським Союзом та Радою Європи «Прозорість та ефективність судової системи України».

Основні питання семінару стосуються причин та умов виникнення корупції, сучасного стану боротьби з корупцією її законодавчого забезпечення та судової практики у справах, пов’язаних з корупційними діяннями.

Організаційні заходи щодо проведення семінару забезпечено Дніпропетровським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Теги:

Національна школа суддів України

Залиште коментар