Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Антикорупційні гасла Президента

0 39

Президент Віктор Янукович наполягає на необхідності проведення засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) з питань боротьби з корупцією. Про це він заявив під час засідання Ради регіонів у Луганську.

“Разом з РНБО, Клюєвим (секретар РНБО Андрій Клюєв), підготувати засідання РНБО і розглянути стан справ по боротьбі з корупцією”, – сказав Янукович.

За його словами, відповідне засідання РНБО повинне бути організоване за участю чиновників адміністрації президента. Він також доручив представникам адміністрації президента Олегу Рафальському і Сергію Ларіну створити міжрегіональну робочу групу за участю голів обласних державних адміністрацій, мерів міст, голів обласних рад, і до кінця червня перевірити виконання указу президента № 307 “Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими адміністраціями виконавчої влади на відповідній території “.

Янукович зазначив, що в даний час з регіонів надходить дуже багато скарг з приводу фактів корупції на рівні чиновників, задіяних у дозвільній системі.

“У нас є інформація, що деякі чиновники отримують завдання збирати відповідні кошти в регіонах, стягувати їх з людей, підприємців за ті послуги, які вони надають … Це вже бізнес. Це результат безконтрольного призначення керівників різних місцевих установ”, – переконаний Янукович.

Президент також наголосив на необхідності створення гарячої телефонної лінії для громадян, за якою вони зможуть інформувати представників міжвідомчої робочої групи про факти корупції.

Нагадаємо, у травні Міністерство юстиції оприлюднило Третій додатковий звіт про виконання Україною рекомендацій, наданих Групою держав Ради Європи проти корупції (GRECO) за результатами спільних Першого та Другого раундів оцінювання нашої держави. У документі зазначалося, що за весь період роботи було виконано лише дві з 13-ти рекомендацій організації.

Негативні висновки щодо виконання Україною рекомендацій, наданих GRECO можуть створити проблеми в ході безвізового діалогу з ЄС. Аналітики GRECO зажадали від України створити новий орган з протидії корупції. Це означає, що Київ не встигає виконати першу фазу плану дій візової лібералізації у затверджені раніше терміни.

Теги:

корупція, Янукович Віктор

Залиште коментар