Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Антипремія країни «Будяк року 2013»

0 22

Про номінантів інформує Українська Гельсінська спілка з прав людини. Так, служителів Феміди з Запоріжжя, Херсону, Луганську та Києва звинувачують у бездіяльності у випадку порушень прав людини, вибірковому правосудді та порушенні права на свободу мирних зібрань.

Офіс Уповноваженого з прав людини номінували двічі, «За бездіяльність у численних випадках порушення прав людини щодо осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі» та як найбільш інформаційно закритий орган влади.

Вперше за всю історію існування Антипремії до номінації потрапила Вища кваліфікаційна-дисциплінарна комісія адвокатури за переслідування севастопольського адвоката Романа Мартиновського.

Голову Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолія Могильова номінують на будяк та називають душителем свободи вираження поглядів та порушником прав журналістів.

Державне підприємство «Укрзалізниця» звинувачують в наданні неякісних послуг пасажирам, незаконному зборі та обробці інформації про пасажирів, введенні «іменних квитків» та ліквідації «нічних потягів».

Отримати будяка вже вп’яте зможе Генеральна прокуратура України. Цього року за бездіяльність у захисті права на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Не обійшли увагою українці і міліцію. Цього року номінантом на будяк став конкретний оперуповноважений з міста Києва «За брутальне втручання в право на приватність».

Ознайомитись з усіма заявками можна на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини. УГСПЛ також надішле всім номінантам повідомлення про їх участь в Антипремії та надасть можливість висловитись з цього приводу. і висловити свою згоду з номінаціями чи заперечити їх по суті.

Залиште коментар