Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Anonymous готує владі “помсту” за мовний закон

0 17

Українське відділення міжнародної хакерського угруповання Anonymous має намір помститися за ухвалення скандального “мовного” закону Ківалова-Колесніченко новими хакерськими атаками на сайти української влади. Про це йдеться у відео-зверненні організації, розміщеному на сервісі YouTube.

“Ми підтримуємо цей протест і зробимо все можливе, що від нас потрібно. Ми організуємо нові “DDoS-атаки” на президентські, міністерські сайти, а також на сайти Верховної Ради України. Заспамимо разом всі їх блоги і форуми”, — наголошується в зверненні .

Також Anonymous закликали народ України до підтримки своєї акції протесту. “Від нашого спільного рішення залежить майбутнє цілої держави. Об’єднаємося і припинимо безлад, що відбувається”, — закликають автори звернення.

“Ми не повинні боятися влади, влада — повинна боятися нас, поважати свій народ, якому несуть службу, чиї інтереси представляють і захищають, як закордоном так і всередині держави”, — йдеться у зверненні. Далі буде…

Теги:

Мова, закон, помста

Залиште коментар