Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонс: до 15-річчя Конституції України пройде ІІІ Всеукраїнський Форум молодих юристів України

0 16

Організатор Форуму Координаційна Рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України (КРМЮ).

В рамках Форуму відбудеться урочисте відкриття Форуму, круглий стіл «Конституція України як основа розбудови правової держави і громадського суспільства» за участю фахівців у галузі конституційного права, ІІІ З’їзд КРМЮ, численні майстер-класи провідних юристів України, обговорення, підведення підсумків Форуму, дружнє спілкування молодих юристів.

У роботі заходу візьмуть участь провідні фахівці в галузі конституційного права, правозахисники, представники суддівського корпусу, члени КРМЮ та молоді фахівці у галузі юриспруденції – загалом близько 100 правників з усієї України.

Форум молодих юристів України – ініціатива Ради, започаткована в 2009 році, як З’їзд Координаційних рад молодих юристів (КРМЮ) при Головних управліннях юстиції, а також унікальний простір професійного спілкування молодих юристів і студентів-правників.

Форум пройде за підтримки Міністерства юстиції України, в головному приміщенні якого заплановано відкриття і перша частина Форуму. Друга частина Форуму пройде на базі Європейського університету.

Теги:

Координаційна Рада молодих юристів, Мін’юст

Джерело:

Про все

Залиште коментар