Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонс засідань Верховного Суду у справах, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості

0 71

22 грудня 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розгляне кримінальне провадження щодо незаконного обігу наркотичних засобів. Як установили суди, восени 2019 року в Запорізькій області чоловік придбав, виготовив та зберігав у дачному будинку понад 4 кг канабісу, що є особливо великим розміром. За вчинення цього кримінального правопорушення чоловік отримав 5 років позбавлення волі (справа № 311/4416/19, провадження № 51-4764км20).

На 14:00 22 грудня Касаційний адміністративний суд у складі ВС призначив розгляд справи № 420/5740/19 за позовом юридичної особи до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради. Позивач, зокрема, просив скасувати накази відповідача про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт і скасування права на виконання підготовчих робіт, набутого на підставі поданого повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. На обґрунтування позову приватне підприємство зазначило, що висновки контролюючого органу про порушення ним вимог містобудівного законодавства є необґрунтованими, складені за результатом перевірки, проведеної без належного повідомлення його як позивача, а також без дослідження усієї містобудівної документації, яка підтверджує правомірність дій підприємства щодо виконання будівельних робіт.

Залиште коментар