Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонс засідань Верховного Суду у справах, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості

0 2

18 серпня на 11:30 Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду призначив засідання у справі № 820/6496/16 за позовом Державної екологічної інспекції у Харківській області до ТОВ МП «Технопак».

20 серпня о 12:00 Касаційний кримінальний суд у складі ВС розгляне скаргу засудженого, визнаного винним у скоєнні кримінального правопорушення, спрямованого на проникнення у приміщення банку ПАТ АБ «УкрГазБанк» з метою заволодіння грошовими коштами, що супроводжувалось погрозами застосувати гранату та здійснити насильство стосовно співробітників та відвідувачів банку.

Цього ж дня і в цей самий час у ККС ВС призначено розгляд справи за касаційною скаргою засуджених громадянина Нігерії та громадянина України, які визнані винними у вчиненні контрабанди наркотичного засобу в особливо великих розмірах групою осіб за попередньою домовленістю на територію України.

Залиште коментар