Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонс правових подій тижня 15 – 18 жовтня 2019 року

0 5

15 жовтня

Збереться на засідання Вища рада правосуддя. Розглядатимуться матеріали про переведення 69 суддів апеляційних судів. Крім того, 5 суддів можуть позбутися посад на підставі рекомендацій ВККС та рішення дисциплінарної палати ВРП.

Вища кваліфікаційна комісія суддів працюватиме у складі колегій. Триватимуть співбесіди у межах кваліфікаційного оцінювання. За день цей етап мають пройти 40 суддів місцевих та апеляційних судів.

У Києві можна буде прослухати курс щодо практики ЄСПЛ у земельних спорах. Навчання, що проводить Вища школа адвокатури, буде присвячене втіленню прецедентів ЄСПЛ у практиці Верховного Суду.

У Вінниці відбудеться семінар «Виконання вимог закону «Про запобігання корупції». Навчання для суддів Вінницького апеляційного суду проводить Національна школа суддів.

16 жовтня

Працюватиме третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, що розгляне три дисциплінарні справи та 35 скарг на дії суддів.

17 жовтня

Засідатиме Вища кваліфікаційна комісія суддів, на якій розглядатимуться питання про підтримку рішень колегій, ухвалених у межах кваліфікаційного оцінювання, щодо 20 суддів. Долю ще 10 суддів вирішуватимуть наступного дня.

У столиці працюватиме комітет з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України. Засідання присвячене реформі корпоративного права в частині реорганізації акціонерних товариств та обліку часток у ТОВ.

У Києві відбудеться неформальне засідання комітету з інтелектуальної власності НААУ. Члени комітету наводитимуть знайомство під час гри у боулінг.

У Вищій школі адвокатури розкажуть про правову охорону географічних зазначень в Україні. Курс буде присвячений практиці використання географічних зазначень та інших об’єктів права інтелектуальної власності.

У Дніпрі проведуть загальноукраїнський семінар «Проблемні питання застосування ГПК». Навчанням опікується Дніпровське регіональне відділення Національної школи суддів.

У Рівному обговорять практичний аспект реалізації адміністративної практики у справах про насильство в сім’ї. Захід організовує відділення Асоціації правників України у Рівненській області.

18 жовтня

Засідатиме перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. На порядку денному – одна дисциплінарна справа та 38 скарг на дії суддів.

Розпочне роботу Lviv Criminal Law Forum. Під час заходу, який організовує Асоціація адвокатів України, обговорюватимуть тенденції судової практики, стратегії та тактики захисту в кримінальних провадженнях, особливості співпраці зі слідчими органами тощо.

У Харкові відбудеться Legal Criminal Talks у колі особливої вісімки. Цей новий проект Асоціації правників України сприятиме обміну досвідом серед колег щодо поточної ситуації та майбутніх ініціатив у галузі кримінального права та процесу.

У Харкові проведуть семінар «Доступ до правосуддя в галузі охорони довкілля. Медичне право». Навчанням опікуються Харківське регіональне відділення Національної школи суддів та Харківський апеляційний адміністративний суд.

У Чернівцях відбудеться семінар «Практика розгляду судами спорів, що виникають із земельних правовідносин». Захід, що транслюватиметься в онлайн-режимі, організовує Чернівецьке регіональне відділення Національної школи суддів.

19 жовтня

У Вищій школі адвокатури прочитають курс «Трудові перевірки бізнесу». Слухачі, зокрема, дізнаються, що є кращою тактикою – допуск чи недопуск до перевірки, а також про алгоритм успішної перевірки – захист чи напад.

Залиште коментар