Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонімне опитування відвідувачів

0 18

З 1 до 5 вересня 2014 року відбудеться всеукраїнська акція «Зміцнімо довіру громадян до суду», під час якої анонімно опитають відвідувачів судів.

Акція пройде в рамках моніторингу стану незалежності суддів, ефективності та доступності правосуддя в Україні спільно з Державною судовою адміністрацією України (ДСА), апеляційними та місцевими судами, повідомляється на сайті «Судова влада України».

Рада суддів України (РСУ) вирішила провести такий моніторинг разом із Центром суддівських студій за підтримки проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні».

Метою моніторингу є аналіз стану незалежності, неупередженості та доступності правосуддя в Україні, створення рекомендації для вирішення проблемних питань і удосконалення діяльності судів, органів суддівського самоврядування та інших органів судової влади.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар