Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Андрій Парубій: «Робитиму усе можливе, аби проект закону про реформування Прокуратури в Україні було якомога швидше включено до порядку денного Парламенту»

0 22

Голова Верховної Ради України не виключає, що проект закону про реформування Прокуратури, який визначено Президентом України як невідкладний, буде включено до порядку денного пленарного засідання нинішнього тижня.

Про це він заявив на брифінгу для журналістів у вівторок. «Необхідно врегулювати ситуацію в прокуратурі, бо затягування цього питання – стає небезпечним для функціонування держави, для функціонування правоохоронних органів. Це питання викликає багато дискусій у суспільстві», – наголосив А.Парубій. Він зазначив, що «робитиме все можливе, аби цей законопроект якнайшвидше було включено до порядку денного, і народні депутати могли його розглянути і прийняти відповідне рішення».

Джерело:

Сайт Верховної Ради

Залиште коментар