Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Amnesty International схвильована стратами й “народними судами” бойовиків

0 20

Організація Amnesty International висловила стурбованість у зв’язку із проведенням так званих “народних судів” сепаратистами на сході України.

Про це говориться в прес-релізі організації.

“Проведення “народного суду” ЛНР разом з фактами жорстокого ставлення до полонених і вбивств у формі страти, є кричущим порушенням міжнародного гуманітарного права”, – говориться в прес-релізі.

Згідно з інформацією, Amnesty International випустила документ, спрямований на мобілізацію прихильників в усьому світі з метою надання тиску на бойовиків.

“Згідно з міжнародним правом, покарання будь-якої людини можливо тільки за рішенням законно створеного суду, який відповідає всім стандартам слушного судового розгляду”, – повідомив спікер Amnesty International в Україні Богдан Овчарук.

За його словами, проведення “народних судів” бойовиками є нічим іншим, як «спробою» виправдати вбивства людей.

“Винесення й виконання вироків представниками самопроголошених сепаратистських республік може становити військові злочини”, – сказане в повідомленні.

Також в організації закликали збройні угруповання, які контролюють частину Луганської й Донецької областей, утриматися від подальших розглядів справ проти осіб, які обвинувачуються в здійсненні злочинів, не вбивати полонених, не застосовувати страту.

Залиште коментар