Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

АМКУ зобов’язав трьох мобільних операторів припинити рекламу своїх послуг з неповними даними про їх вартість.

0 23

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував ЗАТ “Українські радіосистеми”, ВАТ “Укртелеком” і ТОВ “Голден Телеком” усунути оманливу рекламу. Про це повідомив сьогодні журналістам в.о. АМКУ Олександр Мельниченко, передає кореспондент РБК-Україна. “Учора ми завершили розгляд питання ще 3 мобільних операторів, відносно яких винесли вимоги щодо усунення оманливої реклами, яка стосується так званих “нулів”, які не несуть правдивої інформації про вартість послуги, яка надається мобільним оператором”, – наголосив О. Мельниченко. За його словами, практично всі мобільні оператори взяли до виконання вимоги АМКУ і впродовж 10 днів мають прибрати таку рекламу.

Нагадаємо, раніше АМКУ порушив справи проти ЗАТ “Українські радіосистеми”, ВАТ “Укртелеком” і ТОВ “Голден Телеком”, які відмовилися співпрацювати з комітетом. Якщо ці оператори поширюватимуть оманливу рекламу послуг, комітет застосує жорсткі санкції у вигляді штрафу до 5% річного обороту кожної з компаній.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар