Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

АМКУ зобов’язав Київраду скасувати своє рішення про діяльність ритуальної служби столиці.

0 19

Антимонопольний комітет України зобов’язав Київську міську раду скасувати рішення від 18 червня 2009 р. № 630/1686 “Про питання діяльності ритуальної служби м. Києва”, котрим створено дискримінаційні умови для підприємств, що надають ритуальні послуги. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

За висновками комітету, міськрада вчинила антиконкурентні дії, прийнявши зазначене рішення, оскільки рішенням визначено, що надання ритуальних послуг у Києві є виключною компетенцією комунальних підприємств. Підприємствам інших форм власності дозволено надавати лише окремі послуги і тільки за договорами з ритуальною службою СКП “Спецкомбінат ПКПО”. Проте міськрада встановила мораторій, через який підприємства не можуть переукласти договори із ритуальною службою.

У 2009 р. комітет рекомендував Київській міськраді скасувати рішення, положення якого суперечать антиконкурентному законодавству та закону України “Про поховання та похоронну справу”. Однак, незважаючи на отримання комітетом офіційної відповіді від Київської міської влади, в якій стверджувалося про врахування рекомендацій та підготовку процедури скасування, рішення так і не було скасоване.

“Київська міська рада має на найближчому засіданні скасувати антиконкурентне рішення щодо ринку ритуальних послуг. У цьому питанні я розраховую на особисту підтримку з боку Київського міського голови Леоніда Черновецького”, – зазначив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко. При цьому він додав, що рішення АМКУ не може бути зупинено у разі порушення судом провадження у справі про визнання його недійсним, якщо Київська міська рада вирішить подати позов про оскарження.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар