Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Американці допоможуть податковій боротися з офшорами

0 19

Спільна робоча група з питань трансфертного ціноутворення створена Американською торгівельною палатою і Державною податковою службою, вже почала працювати. Про це розповів президент Американської торгівельної палати в Україні Хорхе Зукоські.

«Ми погодили спільний план дій для визначення механізмів регулювання цієї сфери оподаткування, впровадження якого буде предметом наступних зустрічей», — відзначив Зукоські.

На думку експерта, національні стандарти з трансфертного ціноутворення повинні брати за основу кращу міжнародну практику і рекомендації ЄС.

«Такий підхід також призведе до збільшення податкових внесків до бюджету і створення умов для справедливого конкурентного середовища в Україні», — переконаний президент Американської торгівельної палати в Україні.

Хорхе Зукоські розповів, що під час зустрічі з українськими податківцями представники Палати звертали увагу, зокрема, на питання виведення операцій між незв’язаними особами з-під контролю ціноутворення.

Теги:

офшор, податки

Залиште коментар