Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Активи «Укрпромбанку» перейдуть на баланс «Дельта Банку»

0 50

Конкурсна комісія Укрпромбанку підбила підсумки конкурсу серед банків, охочих прийняти на свій баланс активи Укрпромбанку, що виступають забезпеченням рефінансування Нацбанку. Переможцем було визнано «Дельта Банк», повідомляють «Экономические известия».

Обізнане джерело в НБУ повідомило, що конкурсна комісія визначила переможця у п’ятницю. Згідно з висновками комісії, активи Укрпромбанку має одержати «Дельта Банк».

Тепер менеджерам «Дельта Банку» спільно з ліквідатором Укрпромбанку необхідно провести оцінку кредитного портфеля, що є в заставі у НБУ. За відомостями видання, після оцінки «Дельта Банку» будуть передані активи Укрпромбанку на суму, що відповідає боргу банку перед НБУ, — тобто на 3,1 млрд. грн. Після цього банк-акцептор розпочне процес погашення і обслуговування кредитів рефінансування. Частину активів, що залишилася ж, ліквідатор Укрпромбанку реалізовуватиме для задоволення вимог кредиторів банку.

У «Дельта Банку» поки утримуються від коментарів, посилаючись на те, що реальний процес передачі активів почнеться тільки після того, як рішення конкурсної комісії затвердить правління Національного банку.

Втім, у НБУ стверджують, що в рішенні конкурсної комісії навряд чи можна буде засумніватися. «Я не думаю, що (з узгодженням рішення комісії на правлінні — ред.) виникнуть якісь складнощі: до складу конкурсної комісії входили представники СБУ, які підтримали рішення комісії. Другий учасник конкурсу також визнав його підсумки і оскаржувати їх не збирається», – заявив високопосадовець НБУ.

У НБУ кажуть, що «Дельта Банк» запропонував конкурсній комісії свій графік погашення рефінансування. «Частина боргу, швидше за все, буде погашена відразу, а частина — пролонгована. Теоретично маємо право продовжити до семи років», – заявив нацбанківець.

Джерело:

proUA

Залиште коментар