Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Активи «Укрпромбанку» перейдуть на баланс «Дельта Банку»

16

Конкурсна комісія Укрпромбанку підбила підсумки конкурсу серед банків, охочих прийняти на свій баланс активи Укрпромбанку, що виступають забезпеченням рефінансування Нацбанку. Переможцем було визнано «Дельта Банк», повідомляють «Экономические известия».

Обізнане джерело в НБУ повідомило, що конкурсна комісія визначила переможця у п’ятницю. Згідно з висновками комісії, активи Укрпромбанку має одержати «Дельта Банк».

Тепер менеджерам «Дельта Банку» спільно з ліквідатором Укрпромбанку необхідно провести оцінку кредитного портфеля, що є в заставі у НБУ. За відомостями видання, після оцінки «Дельта Банку» будуть передані активи Укрпромбанку на суму, що відповідає боргу банку перед НБУ, — тобто на 3,1 млрд. грн. Після цього банк-акцептор розпочне процес погашення і обслуговування кредитів рефінансування. Частину активів, що залишилася ж, ліквідатор Укрпромбанку реалізовуватиме для задоволення вимог кредиторів банку.

У «Дельта Банку» поки утримуються від коментарів, посилаючись на те, що реальний процес передачі активів почнеться тільки після того, як рішення конкурсної комісії затвердить правління Національного банку.

Втім, у НБУ стверджують, що в рішенні конкурсної комісії навряд чи можна буде засумніватися. «Я не думаю, що (з узгодженням рішення комісії на правлінні — ред.) виникнуть якісь складнощі: до складу конкурсної комісії входили представники СБУ, які підтримали рішення комісії. Другий учасник конкурсу також визнав його підсумки і оскаржувати їх не збирається», – заявив високопосадовець НБУ.

У НБУ кажуть, що «Дельта Банк» запропонував конкурсній комісії свій графік погашення рефінансування. «Частина боргу, швидше за все, буде погашена відразу, а частина — пролонгована. Теоретично маємо право продовжити до семи років», – заявив нацбанківець.

Джерело:

proUA

Комментарии