Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Акції протесту заборонені вже в семи обласних центрах

0 20

У Луганську до 14 січня 2014 заборонено проведення акцій протесту і мітингів. Таке рішення ухвалив окружний адмінсуд. Причому проведення акцій непокори заборонили окремим громадським організаціям, партіям, а також керівникам цих об’єднань. Як повідомляє 5 канал, всього ” ​​чорний список” сягає двох аркушів. Його вранці 26 листопада вручили судові виконавці організаторам сьогоднішнього мітингу за ЄС, на який прийшли близько півсотні осіб.
У Луганській міській раді пояснили, що відповідне клопотання подали до суду, щоб попередити можливі зіткнення між партійними та громадськими опонентами, які подають заявки на акції на один і той же день і час.
Але всупереч забороні суду в Луганську акція на підтримку євроінтеграції продовжилася. Мітингувальники з прапорами ЄС та України в руках відмовилися розходитися.
Нагадаємо, масові акції протесту до цього влада заборонила ще в шести обласних центрах країни: Черкасах, Дніпропетровську, Одесі , Чернігові, Миколаєві та Харкові.
Громадяни почали виходити на вулиці українських і зарубіжних міст , протестуючи проти рішення Кабміну про призупинення підписання угоди про асоціацію. Уряд офіційно заявив про паузу в євроінтеграції 21 листопада.
24 листопада у Києві масова акція протесту зібрала більше 100 тис. прихильників асоціацію з ЄС.

Залиште коментар