Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Активісти звільнили будівлю Мін’юсту

0 14

Активісти руху “Спільна справа” звільнили захоплену будівлю Міністерства юстиції по вулиці Городецького, 13. Про це написав керівник руху Олександр Данилюк на своїй сторінці в Facebook. “Будівлю Мінюсту “Спільною справою” звільнено. Активісти “Спільної справи “переходять від утримання будівлі Мін’юсту до його блокування”, – написав він.

При цьому він попередив, що “якщо 28 січня не будуть виконані вимоги з відновлення конституційного правління, організації президентських і парламентських виборів і припинення терору проти українського народу, ми займемо всі адміністративні будівлі і будемо пускати на роботу тільки осіб, які безпосередньо відповідають за життя і здоров’я людей”.

Раніше повідомлялося про те, що 26 січня керівник руху “Спільна справа” Олександр Данилюк повідомив, що учасники протестів зайняли будівлю Міністерства юстиції в Києві і просять допомоги з будівництвом барикад.

Вночі в понеділок, 27 січня, міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що якщо будівля Міністерства юстиції України  захоплена учасниками акції протесту в Києві, не буде звільнена, РНБО може ввести в Україні надзвичайний стан.

Пізніше Печерське районне управління міліції Києва відкрило кримінальну провадження за фактом захоплення групою невідомих приміщень Міністерства юстиції по вулиці Городецького, 13.

 

Залиште коментар