Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Активісти звільнили будівлю Мін’юсту

14

Активісти руху “Спільна справа” звільнили захоплену будівлю Міністерства юстиції по вулиці Городецького, 13. Про це написав керівник руху Олександр Данилюк на своїй сторінці в Facebook. “Будівлю Мінюсту “Спільною справою” звільнено. Активісти “Спільної справи “переходять від утримання будівлі Мін’юсту до його блокування”, – написав він.

При цьому він попередив, що “якщо 28 січня не будуть виконані вимоги з відновлення конституційного правління, організації президентських і парламентських виборів і припинення терору проти українського народу, ми займемо всі адміністративні будівлі і будемо пускати на роботу тільки осіб, які безпосередньо відповідають за життя і здоров’я людей”.

Раніше повідомлялося про те, що 26 січня керівник руху “Спільна справа” Олександр Данилюк повідомив, що учасники протестів зайняли будівлю Міністерства юстиції в Києві і просять допомоги з будівництвом барикад.

Вночі в понеділок, 27 січня, міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що якщо будівля Міністерства юстиції України  захоплена учасниками акції протесту в Києві, не буде звільнена, РНБО може ввести в Україні надзвичайний стан.

Пізніше Печерське районне управління міліції Києва відкрило кримінальну провадження за фактом захоплення групою невідомих приміщень Міністерства юстиції по вулиці Городецького, 13.

 

Комментарии