Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Акти які прийняла Верховна Рада 22 лютого 2014 року на ранковому засіданні.

0 23

22 лютого 2014 року робота Парламенту почалася з того, що віце -спікер Руслан Кошулинський оприлюднив заяву спікера Верховної Ради України Володимира Рибака про його відставку у зв’язку з хворобою. Також заяву про складання повноважень голови українського парламенту написав і перший віце -спікер Верховної Ради України Ігор Калетник.

Генеральному прокурору України Віктору Пшонці депутати Верховної Ради України висловили недовіру.

Наступні рішення. які розглядали політики, стосувалися вже нових призначень. Перше призначення, яке прийняли депутати – спікером Парламенту більшістю голосів обрано Олександр Турчинов.

На посаду тимчасово виконуючого обов’язки глави МВС був обраний Арсен Аваков.

 У зв’язку з тим, що Віктор Янукович не підписав постанову, Верховна Рада України прийняла постанову “Про організаційні питання , пов’язані з введенням в дію акта про відновлення дії Конституції України 2004 року”.
Ранкове засідання Верховна Рада України завершила постановою про звільнення Юлії Тимошенко. На цьому в Парламенті було оголошено перерву.

Окрім цього, свої місця незабаром можуть втратити ще кілька чиновників. Сьогодні у Верховній Раді були зареєстровані проекти про відсторонення від займаних посад в.о. Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника та голови Служби безпеки України Олександра Якименко.

Джерело:

сайт Верховної Ради України

Залиште коментар